turksis ambulans, özel ambulans, acil ambulans_edited.jpg

HAKKIMIZDA

Uzman Sağlık Personeli Kadrosu Hizmetinizde

Özel Ambulans TURKSIS olarak,

İstanbul genelindeki hastalara çeşitli sağlık hizmetleri sunuyoruz. Personelimiz mümkün olan en kaliteli Ambulans Hizmeti sunmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyor ve kendinizi toparlayabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm kaynakları size sunmayı görev biliyorlar.


Uzman ve kişiye özel hizmetler sunmak tutkumuzdur; beklentilerinizi karşılamak ve aşmak için büyük çaba sarf ediyoruz. İletmek istediğiniz bir sorunuz veya endişeniz varsa bize ulaşarak hemen sağlıklı yaşam yolculuğunuzu başlatabilirsiniz.

Özel Ambulans TURKSIS 2020 yılında kuruldu. Misyonunu “acil durumlarda ilk müdahalenin doğru eller tarafından yapılması ve yanlış uygulamalar sonucu sakatlıklar ve hayat kaybına kadar varabilen ağır bedelleri ortadan kaldırmayı hedeflemiştir.


         Genel sağlık hizmetlerinin en kritik alanlarından biri olan “acil sağlık hizmeti”nin tanımında dünyaca kabul edilen 32 acil durum (kalp krizi, iş kazası, zehirlenme, astım krizi, yüksek ateş, başlamış doğum faaliyeti, vs.) kriterlerini benimsemektedir.


Özel Ambulans TURKSIS aynı zamanda, birçok kurumun da hastane öncesi acil sağlık hizmetlerini devralmış durumda ve bu alanda da giderek genişleyen bir portföye sahip.’dan hizmet almak isteyenler, hangi saatte olursa olsun tek numara ile acil sağlık hizmetine ulaşabiliyor. Özel Ambulans TURKSIS dan 0850 307 000 9 numaralı Acil Sağlık Hattına gelen çağrılar, 365 gün/24 saat alarm merkezlerinde derhal cevaplanıyor. Tüm çağrıları daha ilk çalışta acil operasyon yönetimi konusunda deneyimli doktorlar karşılıyor ve gelen acil durum çağrısına en hızlı ulaşabilecek ambulans ekibi, alarm merkezi doktorları tarafından hızla vakaya yönlendiriliyor. Tüm bu süreç içinde, yola çıkan ekibe vaka ile ilgili bilgilendirme yapılıyor, bir yandan da hasta ve hasta yakınlarına ilkyardım uygulamaları hakkında bilgi ve moral destek veriliyor. Alarm merkezi doktoru, gerekli gördüğünde hastanın doktoru ile de görüşüyor ve ihtiyaç olması durumunda tercih edilen hastaneyi organize ederek acil durumu bir hizmet bütünlüğü içinde yönetiyor.

Özel Ambulans TURKSIS ambulansları; doktor, Sağlık teknikeri ve ilkyardım eğitimi almış sürücüden oluşan 3 kişilik özel ve deneyimli ekibi ve dünya standartlarındaki donanımları ile hizmet veriyor. Her biri 9 saat yoğun bakım koşullarını sağlayabilecek iç donanıma ve ekipmana sahip. Özel Ambulans TURKSIS, İşyeri Acil Sağlık Hizmetleri, İşyeri Hekimliği ve işyeri sağlık birimi oluşturulması, Mobil Sağlık Tarama Aracı ile şirketlerin genel sağlık hizmeti ihtiyaçlarına da cevap veriyor. Özel Ambulans TURKSIS, henüz yeni bir kuruluş olmasına karşın son derece tecrübeli kadrosuyla her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.

Özel Ambulans TURKSIS ıle GÜvendesiniz ...

ACIL AMBULANS - DOKTOR HATTI 
0850 307 000 9