404c05_345382e25554469da197f537Özel Ambulans, Acil Ambulans. Hasta Nakil Ambulansı, Şehirl

SIZE HIZMET İÇIN BURADAYIZ

Kişiye Özel Bakım

Özel Ambulans Hizmetleri olarak herkese nezaket, saygı ve dürüstlükle muamele ederiz. Hastalarımızı ve aile üyelerini her aşamada bilgilendirmenin ve yönlendirmenin önemine inanıyoruz. Hastalarımızı daha mutlu ve sağlıklı tutan yaklaşım da budur. Sunduğumuz hizmetlerden bazılarını aşağıda görebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz veya kaygınız varsa, bize ulaşmaktan lütfen çekinmeyin.

 
Scientist in the Lab

ÖZEL AMBULANS

Özel Ambulans Hizmetleri hastaların sağlık ve güvenliği düşünülerek tasarlanan sağlık hizmet araçlarıdır. Özel ambulanslarda hızlı müdahale edilebilmesi ve hastaların güvenle en yakın sağlık kuruluşuna taşınabilmesi için gerekli donanım bulunmalıdır.

Nurse Talking to Patient

ACIL AMBULANS

 Ani gelişen hastalık veya rahatsızlanma gibi durumlarda acil sağlık hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Acil Ambulans Hizmetleri, hasta ve yaralıların sağlık kurumlarına taşınması ve ilk ve acil yardım hizmetlerini uygulamaktadır.

Hotel bed pillows

HASTA NAKIL AMBULANSI

Hastanın Nakil Transferi ;
Kendiniz için ya da bir hastanız için Hasta Nakil Ambulans veya Kiralık Ambulans taleplerinizi, firmamızın müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden yapabilmeniz mümkündür. Çağrınızı yaptıktan sonra ise uzman ve eğitimli personelimiz tarafından gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapılacaktır.

Scientist in the Lab

ŞEHIRLER ARASI AMBULANS

Şehirler arası ambulans olarak ifade edilen bu hizmet temelde bir ilden başka bir şehre hasta transferlerini anlatmak için kullanılmaktadır. Ambulans hizmeti sağlanırken tam donanımlı olması oldukça önemli olmaktadır.

Nurse Talking to Patient

ULUSLAR ARASI AMBULANS

Yurt dışındaki bir hastane veya sağlık kuruluşlarında tedavisi tamamlanan ve binek araçla ulaşımı uygun olmayan bireylerin, sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri farklı ülkedeki adreslerine; mesafe gözetmeksizin, nakil hizmetidir.

Hotel bed pillows

DOKTORLU AMBULANS

Doktorlu Ambulans

Nitelikli Hizmet

Hastaya acil müdahale ve sağlık kuruluşu değişikliği kararı verildiğinde, yeniden canlandırma (resüsitasyon) ve ileri yaşam desteğine (yoğun bakım) kadar, her türlü sağlık probleminde gerekli müdahale gerçekleştirilir. Müdahale koşulları hastanın bulunduğu yerden bir sağlık kuruluşuna nakline kadar aralıksız sürdürülür. Ambulans içinde hastane koşulları sağlanır ve hasta en kısa sürede bir sağlık kuruluşuna ulaştırılır.

Pipetting Samples and Test Tube

EVDE DOKTOR MUAYENESI

Evde Doktor desteği, gerek teşhis ve tedavi sonrası bakım sürecinde, gerek kronik bir hastalığın takibinde, gerekse herhangi bir sağlık problemi olmaksızın koruyucu sağlık ve tetkik hizmetlerinin verilmesi süreçlerinde, ihtiyaç sahiplerine kendi ortamlarında sağlık bakımı hizmetlerinin organize edilmesidir.

Home Nurse Examining Patient

SABIT NOKTA AMBULANS

Sabit nokta ambulans; okullarda, alışveriş merkezlerinde, spor salonlarında, üniversitelerde ve etkinlik gibi trafiğin yoğun olduğu alanlarda kullanım için tercih edilmektedir. Sabit nokta ambulansları, kurum veya işletmelerin istenilen ihtiyaçlarına göre belirli bir noktada hizmet verecek şekilde konumlandırılmaktadır. Okullarda, alışveriş merkezlerinde, spor salonlarında veya yakın çevrede sağlık tesislerinin bulunmadığı etkinliklerde sabit nokta hizmetinden yararlanmak son derece önemlidir

Hotel bed pillows

ORGANIZASYONLAR DA AMBULANS

Science

ÖZEL AMBULANS KIRALAMA

Hasta kişilerin bir yerden bir yere transferi esnasında, sağlıkları ile ilgili tedbir önlemleri kapsamında kiralık ambulans hizmeti, kara trafiği üzerinden firmamız tarafından verilmektedir. Sağlıkla ilgili güvenlik önlemlerinin alınması gereken her mekânda bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Bu işin yetkili belgelerine sahip olan firmamızdan, her sektörde sağlık hizmetlerinde alınması gereken güvenlik tedbirleri için, kiralama şeklinde ambulans talebinde bulunabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi
Nurse with older man

EVDE SERUM

Evde Sağlığin hemşirelik uygulamaları arasında yer alan evde serum takma işlemi intravenöz (damar içi) antibiyotik, diğer ilaçlar, oral(ağız yolu) alımı olmayan hastaların damar içinden beslenmelerini sağlayan mama ve sıvı tedavisine ihtiyaç duyan hastaların, ev konforunda tedavilerini almalarını sağlar

Hotel bed pillows

YOĞUNBAKIM AMBULANSI

Acil Durumlarda en kısa sürede hastaya ulaşarak ilk müdahaleyi gerçekleştiren, ihtiyaç halinde en yakın ve hastaya uygun sağlık kuruluşuna çok hızlı bir şekilde hastanın naklini sağlayan profesyonel ekipli ambulanslardır.
Acil Yardım Ambulanslarında bulunan personelin Doktor, Tıp Teknisyeni ve İlk yardım eğitimi almış olan profesyonel şoförlerden oluşmaktadır.