Özel Ambulans, Acil Ambulans. Hasta Nakil Ambulansı, Şehirler Arası Ambulans, Uluslar Aras

ORGANIZASYONLAR DA AMBULANS

Nitelikli Hizmet

Türkiye genelinde organizasyon ambulansı taleplerinizde sizlere kapsamlı, donanımlı ve deneyimli ekiplerimizle hizmet vermekteyiz.
Ülkemizde yaz kış çok çeşitli organizasyonlar düzenlenmekte ve Organizasyon ambulansı ihtiyacı doğmaktadır. TÜRKSİS teknolojik donanımı en yüksek ambulans araçları ile belediyeler, kamu özel kurum ve kuruluşlar, şirketler, firmalara organizasyon ambulansı hizmetleri sağlamaktadır. Etkinlik ve organizasyonlar da yoğun kalabalık ve çok sayıda insanın katıldığını düşündüğümüz de ambulans bulundurulması son derece gereklidir. Bir çok etkinlikte ambulans bulunması ayrıca zorunludur.
Firmamız TÜRKSİS Organizasyon ambulans hizmetlerinde bugüne kadar bir çok kez hizmet vermiş, deneyimi ve tecrübesi yüksek firmalardan biridir. Tüm organizasyonlar da kırmızı şeritli acil yardım ambulanslarımızla doktor/paramedik, acil tıp teknisyenleri ve ilk yardım eğitimi bulunan ambulans sürücüleri ile 3 kişiden oluşan deneyimli ekiple hizmet vermekteyiz. Organizasyonlar da bir çok sağlık sorunlarının yaşanması olası bir durumdur. Yoğun insan kalabalığının olduğu konser, miting, açılış gibi etkinliklerde basit yaralanmalar, bilinç kayıpları ve hayati tehlike içerebilecek bir çok farklı sorun görülebilir. Organizasyon ambulans ekibimiz içinde bulunan sağlık personellerimiz ile ilk müdahaleyi yapmakta ve en kısa sürede en yakında bulunan sağlık kuruluşuna naklini sağlamaktayız.
Doğal afet, yangın, izdiham, kitlesel sağlık sorunları ve yaralanmaların oluştuğu durumlar da TÜRKSİS gerekli sağlık kuruluşları, 112 ve tüm kolluk kuvvetli ile muntazam bir işbirliği ile çalışır. Tüm organizasyon ambulansı araçlarımız teknolojik sonanımı son derece yüksek, moden ekipmana sahip araçlardır.

Daha Fazla Bilgi