Hasta Nakil Ambulans Hizmetleri


Hastaların bulundukları hastaneden başka bir hastaneye taşınma durumu söz konusu olabilir. Bu durumlarda özel ambulans ile hasta nakil işlemi, nakil olmak isteyen hastaların ilgili yere götürülmesini sağlayan işlemdir. Tedavisi tamamlanan ve taburcu edilen hastanın sağlık durumu göz önüne alınarak nakledilmesi söz konusudur.

Özel hasta nakil ambulansları genel olarak herhangi bir hastaneye bağlı olmadan hizmet veren ambulanslardır. Bu ambulanslarda hastanın ihtiyacı olan tüm ekipmanlar hazır olarak bulunmaktadır. Hastanın sağlık durumuna bağlı olarak ambulans nakil taşıtı içerisinde paramedik (acil tıp teknisyeni), ambulans şoförü ve hastanın sağlık durumuna bağlı olarak doktorun da ambulans içerisinde yer alması söz konusu olabilir. Bu ekip ile hastanın sağlık durumu kontrol altında tutularak nakil işlemleri konforlu ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Hastanın Nakil Transferi Nasıl Gerçekleşir?

Hasta için kiralık ambulans veya hasta nakil ambulansı talebinizin ardından uzman ve eğitimli personel ile iletişime geçilerek hastanın güncel durumu hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir. Hastanın durumunun ciddiyeti hakkında bilgi alan uzman personeller, hastanın adres bilgilerini en yakın ekibe iletir. Ekip, en kısa zamanda hastanın bulunduğu adrese ulaşır.

Hastanın yanına ulaşan ekip, ilk muayeneyi gerçekleştirir. Hastanın durumu kontrol altına alınır ve hastanın durumuna bağlı olarak personel belirlenir. Ardından hasta güvenli bir şekilde ambulansa alınarak ulaşılacağı adrese doğru yola çıkılır. Hastanın ambulans içerisinde durumu sürekli gözetim altında tutulur. Olumsuz bir durum karşısında ekipler ambulansta yer alan ekipman ile gerekli müdahaleyi gerçekleştirir.

Hastanın durumunda herhangi bir olumsuzluk söz konusu değilse hasta güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşacağı adrese taşınır. Hasta ulaşması gereken adrese vardığında güvenli bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilir. Böylece hastanın nakil işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Özel Ambulans Nasıl Temin Edilir?

Hasta için özel ambulans veya kiralık ambulans taleplerinizi firmamızın müşteri hizmetleri çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Çağrınızı yaptıktan sonra uzman ve eğitimli personeller aracılığıyla gerekli bilgilendirme sağlanacaktır. Hastanın durumuna bağlı olarak personeller gerekli uzman personel desteği ile özel ambulans hizmetini müşterilerin hizmetine sunmaktadır.

https://www.trturksis.com.tr/

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör