• sabri yılmaz

Spor Müsabakaları İçin Özel Ambulans Hizmeti Nedir? Nasıl Verilir?Spor müsabakaları kiralık özel ambulans hizmeti ülkemizde sıklıkla ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer alır. Uzman ve amatör branşlar için sporcu ve seyirci sağlığı bakımından müsabakalarda ambulans ve sağlık ekibi bulundurma gerekliliği söz konusudur. Özel Ambulans TURKSIS olarak özel ambulans kiralama hizmetiyle spor müsabakalarında hizmet vermektedir.

Spor müsabakalarında şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanunun uygulanmasına ilişkin yönetmelik kapsamında ambulans bulundurma zorunluluğu doğmuştur. Bu nedenle spor müsabakaları esnasında ambulans bulundurmak sağlık açısından kritik önem arz etmektedir. Müsabaka boyunca istenmeyen durumlar yaşanmaması ve katılımcıların sağlıklarının tehlikeye girmemesi için ambulans kiralama hizmetinden yararlanmak son derece önemlidir.

Spor Müsabakalarında Özel Ambulans Hizmeti Nasıl Verilir?

Spor müsabakaları ambulans kiralamada sadece futbol değil, kapalı ve açık spor alanlarında yapılmakta olan tüm spor müsabakalarında; basketbol, voleybol, hentbol, at yarışları, buz hokeyi, su sporları, tenis, golf, savunma sanatları spor dalları, sportif avcılık ve atıcılık dallarında, cirit ve okçuluk spor dallarında, her türlü sportif ve kültürel etkinliklerde, yaz sporlarında doğa yürüyüşleri, kamp ve dağcılık organizasyonlarında, kış sporları kapsamında kayak, kamp ve diğer kış sporları etkinliklerinde, kamu ve özel sektörde yapılmakta olan her türlü sportif etkinlik ve yarışmalarda donanımlı ambulans hizmetinden yararlanmak için özel ambulans kiralayabilirsiniz.

Özel Ambulans hizmetleri hastaların sağlığının ve güvenliğinin tehlikeye girdiği durumlarda müdahale etmek amacıyla tasarlanan hizmet araçlardır. Özel ambulanslarda olay anında müdahalenin söz konusu olabilmesi ve hastanın en yakın sağlık kuruluşuna nakledilebilmesi için gerekli tüm donanım yer almalıdır. Özel ambulanslarda bulunan uzman personelin tüm eğitimlerini tamamlaması ve hastaya olası durumlarda müdahale edebilmesi kritik önem arz etmektedir.

ÖZEL AMBULANS TURKSIS olarak spor müsabakalarında uluslararası standartlar çerçevesinde güvenilir hizmet vermekteyiz. T.C Sağlık Bakanlığının ilgili mevzuatlarına uygun biçimde tam donanımlı ambulans filosuyla hasta nakil hizmetlerini rahat ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Özel ambulanslarda yer alan eğitimli ve yetkin sağlık personelimiz ve yüksek kalite teknolojik donanımlarımız ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlamaktayız.


ÖZEL AMBULANS TURKSIS

https://www.trturksis.com.tr/

0850 307 000 9

turksis@trturksis.com.tr

0212 438 4509

0 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Hastaların bulundukları hastaneden başka bir hastaneye taşınma durumu söz konusu olabilir. Bu durumlarda özel ambulans ile hasta nakil işlemi, nakil olmak isteyen hastaların ilgili yere götürülmesini