SAĞLIK HIZMETINE DAIR TÜM SORULARINIZ

ACIL DURUMLARDA ÇAĞRI MERKEZINIZE 24 SAAT 365 GÜN TEK NUMARA ILE ULAŞILABILIYOR MU?

ACIL DURUMLARDA ÇAĞRI MERKEZINIZE 24 SAAT 365 GÜN TEK NUMARA ILE ULAŞILABILIYOR MU?
Evet, acil durumlarda 08503070009 No’lu telefonumuzdan 365 gün 24 saat boyunca alarm merkezimize ulaşılabilmektedir.

ÖZEL AMBULANS HIZMETI KAPSAMI NEDIR?ÇALIŞMANIN BENIM IÇIN DOĞRU TERCIH OLDUĞUNU NASIL BILEBILIRIM?

Yanıtınızı buraya yazın. Kibar bir dil kullanın. AçıkÖzel ambulans hizmeti kapsamında hastanız evinizdeki yatağından veya hastane odasından alınarak gideceği adresteki yatağına kadar uzman ekiplerimiz eşliğinde nakledilir. Nakil süresi boyunca herhangi bir acil müdahale gerekirse ambulanslarımızda bulunan sağlıkçılarımız tarafından hastanıza müdahalesi yapılmaktadır. ve net olmaya, yazılı ve görsel örnekler vermeye çalışın. Yazdıklarınıza göz atın. Eğer siteyi ilk kez ziyaret ediyor olsaydınız kendi yanıtınızı anlar mıydınız?

ÖZEL AMBULANS KİRALAMA FİYATLARI NE KADARDIR?

Özel ambulans ücretleri hastanızın durumuna ve gideceği mesafeye göre değişmektedir. Bazı hastalar için tam donanımlı acil yardım ambulansı ve 3 personel gerekli iken, sadece hasta nakilleri için Hasta nakil ambulansı ve 2 personel yeterli olmaktadır. Bu ihtiyaç belirlendikten sonra 2021 yılı için belirlenen ambulans ücret tarifesi uygulanmaktadır.

KORONA HASTALARI IÇIN ÖZEL AMBULANS SEÇERKEN NELERE DIKKAT ETMELIYIZ?

Maalesef pandemi döneminde en çok cevabı aranan sorulardandır. Korona virüs çok hızlı ve hava yoluyla bulaşabildiği için hasta nakli yapılırken uzman ekipler tercih edilmelidir. Bu ekipler özel donanımlı giysilerini giymelidir ve mümkün olduğunca sosyal mesafe gözetilerek hasta ambulansa alınmalı ve bırakılmalıdır. Nakil sırasında hastamızla konuşma sınırlı olmalı veya hiç olmamalıdır. Hastamız en kısa sürede gideceği adrese ulaştırılmalı ve durumu anlatılarak dikkatlice teslim edilmelidir.